کاغذدیواری طرح مدرن آلبوم بونیتا bonita کد 8057

299,000 تومان

کاغذدیواری طرح مدرن آلبوم بونیتا Bonita کد 8057 کاغذدیواری طرح مدرن آلبوم بونیتا Bonita کد 8057

مشخصات ، قیمت و نمایندگی آلبوم کاغذ دیواری بونیتا BONITA

  آلبوم کاغذ دیواری بونیتا BONITA  مناسب فضایی برای فضاهای مسکونی ، اداری ، تجاری ، اتاق خواب ، و مکان های ورزشی  می باشد. در این آلبوم و در ابتدای آن طرح های پتینه و طرح های داماس بسیار مناسب برای محیط های هال و پذیرایی و محیط های مدرن میباشد که در رنگهای سفید، طوسی و کرم ارائه شده است.  علاوه بر آن طرح های اتاق خوابی بسیار زیبا که در قسمت فروشگاه ارائه شده است و شما میتوانید تصاویر آلبوم کاغذ دیواری بونیتا را در سایت مجموعه ملاحظه کنید، از دیگر طرح های خاص این آلبوم ، طرح های هندسی ، پتینه و شال سنگی بسیار زیبای آن است.

این آلبوم از مجموعه آلبوم های شرکت کاغذ دیواری Queen می باشد که در شهر مشهد مجموعه عصر کاغذ دیواری مسئولیت پخش از انبار آن را بر عهده دارد.

 قیمت کاغذ دیواری بونیتا BONITA:

آلبوم کاغذ دیواری بونیتا BONITA با سبک متفاوت و مدرن همراه با طرح های پتینه ای ابر و باد و ساده مناسب پذیرایی می باشد که با ویژگی های خاص و منحصر به فرد خود قابل ست کردن با انواع کاغذ های طرح دار و پوستری می باشد . جهت استعلام قیمت آلبوم کاغذ دیواری می توانید از قسمت " تماس با ما " قرار داده شده در سایت با ما در ارتباط باشید. این آلبوم در میان برندهای کاغذ دیواری در رده قیمتی بالا جزء بهترین آلبوم های کاغذ دیواری ارائه شده توسط تیم فروش عصر کاغذ دیواری می باشد.