کاغذ دیواری آلبوم سزار پچیوتی cesare paciotti طرح پتینه کد 21511

269,000 تومان

کاغذ دیواری آلبوم سزار پچیوتی Cesare Paciotti طرح پتینه کد 21511 کاغذ دیواری آلبوم سزار پچیوتی Cesare Paciotti طرح پتینه کد 21511

مشخصات، قیمت و خرید رول کاغذ دیواری آلبوم سزار پچیوتی Cesare Paciotti

طرح پتینه، طرح سنگ و نئوکلاسیک

 

 طرح های خارق العاده آلبوم کاغذ دیواری سزار پچیوتی Cesare Paciotti گونه ای متفاوت و سبکی کاملاً جدید از میان تمام آلبوم های کاغذ دیواری است که تا کنون دیده اید و انتظار آن را داشته اید. در صورتی که در نظر دارید، منزل، اتاق خواب ها، کریدورها  و به طور کلی محیط منزل یا تجارت و بیزینس خود را به طور شگفت انگیزی تزئین کنید، انتخاب طرح های این آلبوم کاغذ دیواری را در دستور کار قرار دهید یا حتما تصاویر اجرا شده و نمونه کارهای آن را که در زیر این پست قرار داده شده است ملاحظه کنید.

 

 آلبوم کاغذ دیواری سزار پچیوتی جزو برندهای کاغذ دیواری های موجود در مشهد وارداتی شرکت آرتا دکور از برند مارکا است. این آلبوم جدیدترین آلبوم وارداتی به ایران هست که محصول شرکت چین بوده و تحت لیسانس ایتالیا میباشد.

آلبوم کاغذ دیواری Cesare Paciotti دارای سبک کلی " اسپرت و نئو کلاسیک " هست و طرح های بی نظیری برای انواع دکوراسیون ها در این آلبوم گردآوری شده است.

قیمت کاغذ دیواری سزار پچیوتی در مشهد

طرح های آلبوم کاغذ دیواری سزار بچیوتی از نوع طرح سنگ،  کارهای پتینه، طرح های بته جقه و انتزاعی ، طرح های محو در رنگ بندی های سفید، طوسی، مشکی، کرم و نیمه روشن در مد