کاغذدیواری طرح پتینه آلبوم ماندلا کد 85053

249,000 تومان

کاغذدیواری طرح پتینه آلبوم ماندلا کد 85053 کاغذدیواری طرح پتینه آلبوم ماندلا کد 85053

آلبوم کاغذ دیواری MANDELA ماندلا سری جدید از مجموعه آلبوم های کاغذ دیواری از برند بسیار پر فروش آلبومهای شرکت کنزو KENZO است که با استقبال بسیار بالایی از سوی مشتریان واقع شده است. در این سری از آلبوم کاغذ دیواری که با نام کاغذ دیواری ماندلا در سایت عصر کاغذ دیواری ارائه شده است، طرح های ساده و تک رنگ و همچنین طرح پتینه ای و ابر و باد کاغذ دیواری قرار گرفته و در کنار آن طرح هایی شبیه به طرح کاغذ دیواری پوست ماری و پولکی نیز قرار داده شده است.

 سبک و طرح های آلبوم کاغذ دیواری MANDELA ماندلا به شکلی است که می توانید به راحتی از آنها در طراحی دکوراسیون منازل ( شامل حال و پذیرایی در رنگ های کد رنگی متناظر و مکمل و نیز برای اتاق خواب ها و راهرو ها ) و دفاتر کار و هر جای دیگری که مد نظرتان طرح های مدرن است استفاده کنید.

 

مشخصات آلبوم کاغذ دیواری MANDELA ماندلا

 

نام برند: کنزو

جنس کاغذ دیواری: pvc پی وی سی

طرح: ساده – طرح پتینه

نوع کاغذ دیواری: قابل شست و شو

سطح پوشش کاغذ دیواری: ۵ متر مربع

عرض کاغذ دیواری: ۵۳ سانتی متر

طول کاغذ دیواری: ۱۰ متر برخی از طرح های پتینه ای این آلبوم ابر و بادی هستند و برخی دیگر راه های ریزی در پیش زمینه شان دارند . تعدادی از کدهای آلبوم کاغذ دیواری ماندلا براق هستند و تعدادی دیگر مات هستند. بیشتر کدهای این آلبوم شامل کاغذ دیواری طوسی روشن و تیره، کرم، نقره ای و سرمه ای است. به دنبال کاغذ دیواری پتینه طوسی رنگ هستید؟ حتما از این آلبوم دیدن فرمایید. همه ی کدهای این آلبوم مناسب کاغذ دیواری راهرو منزل مدرن شما است. از دیگر کدهای جذاب این آلبوم کاغذ دیواری، رنگ های جذاب قهوه ای و شکلاتی است. هر کدام از کدهای این آلبوم جذاب را انتخاب کنید و برای کل فضای خانه اجرا کنید، با یک مبلمان رنگ جیغ بسیار جذاب، مدرن و جوان پسند خواهد شد. برخی از طرح های قالب پتینه ای این آلبوم ابر و بادی هستند و برخی دیگر دارای پترن های ریزی در بک گراند شان دارند . تعدادی از کدهای آلبوم کاغذ دیواری ماندلا براق هستند و تعدادی دیگر مات هستند. بیشتر کدهای این آلبوم شامل کاغذ دیواری طوسی روشن و تیره، کرم، نقره ای و سرمه ای است. 

حتما از این آلبوم در سایت و فروشگاه عصر کاغذ دیواری دیدن فرمایید. 

از دیگر کدهای جذاب این آلبوم کاغذ دیواری، رنگ های جذاب قهوه ای و شکلاتی و کرم پتینه هستند که جلب توجه بسیار از مشتریان عصر کاغذ دیواری را در پی داشته اند.

 امروزه در استفاده از طرح های جسورانه عموما رنگ های ای آلبوم کاغذ دیواری  را برای کل فضای خانه اجرا می کنند و با یک مبلمان رنگ جیغ بسیار جذاب، مدرن و جوان این کاغذ دیواری های قیمت مناسب رو ست می کنند.

ادامه

مشخصات فنی کاغذدیواری طرح پتینه آلبوم ماندلا کد 85053

مشخصات کلی

  • رنگ بندی محصول
    سفید -طوسی -نقره ای -بژ/کرم
  • طرح کاغذ دیواری
    پتینه
  • دسته قیمتی
    200.000 تا 250.000 تومان

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر