طرح های آلبوم کاغذ دیواری سزار پاچیوتی

آلبوم کاغذ دیواری سزار پاچیوتی

طرح های خارق العاده آلبوم کاغذ دیواری سزار پچیوتی Cesare Paciotti گونه ای متفاوت از تمام آلبوم های کاغذ دیواری در طرحهای پتینه کاغذ دیواری و کاغذ دیواری ابر و باد و  کاغذ دیواری طرح سنگ است که تا کنون  و در سال ۱۴۰۰دیده‌اید. 

در صورتی که در نظر دارید، محل سکونت یا  محل کسب و کار و بیزینس خود را  با استفاده از کاغذ دیواری های رنگ طوسی و روشن به طور شگفت انگیزی تزئین کنید، انتخاب نمونه های این کاغذ دیواری را در دستور کار قرار دهید. 

فروشگاه اینترنتی و انلاین آلبوم کاغذ دیواری سزار

فروشگاه اینترنتی و انلاین آلبوم کاغذ دیواری سزار

استفاده از این مدل کاغذ دیواری  لاکچری در ساختمان حس اقتدار، صلابت و رسمیت یک محیط را به مخاطب القا می کند تا در زمان حضور در محل علاوه بر اینکه از زیبایی خاص این مدل کاغذ دیواری لذت می برید در عین حال محیط را به حالت رسمی بشناسید.

 

قیمت آلبوم کاغذ دیواری سزار

قیمت آلبوم کاغذ دیواری سزار

 همانطور که قبلاً ذکر شد طرح های آلبوم کاغذ دیواری سزار بچیوتی از نوع طرح های سنگی، پتینه، طرح های بته جقه و انتزاعی در رنگ بندی های خاص و لوکس است که قطعا نمونه های آن را هرگز ندیده اید. این آلبوم در سال ۲۰۲۱ با چشم انداز ۱۰ ساله طراحی شده است تا به راحتی پاسخگوی نیاز آیندگان باشد.  از این رو این مدل کاغذ دیواری های ساخت کشور چین که با عرض ۵۳ و طول ۱۰ متر و مساحت ۵ متر مربع در سایت  عصر کاغذ دیواری به شما ارائه شده است  خاص ترین و یکی از بهترین طرح های ارائه شده در مجموعه می باشد.

طرح های آلبوم کاغذ دیواری سزار پچیوتی

طرح های آلبوم کاغذ دیواری سزار پچیوتی

 

به خوبی می دانیم اجرای دیوار های و اسلب سنگی و  دیوارپوش های طرح سنگ هزینه و زمان زیادی می طلبد تا مراحل اجرا و ساخت تمام شود. با این حال کاغذ دیواری های طرح سنگ این آلبوم  با زمان اجرای بسیار کوتاه  و با هزینه های مقرون به صرفه نسبت به متریال سنگ روی دیوار قابل اجرا می باشد. 

آلبوم کاغذ دیواری شیک سزار پچیوتی:

آلبوم کاغذ دیواری سزار پچیوتی را شرکت مارکا تهران  توزیع نموده و مجموعه  عصر کاغذ دیواری در شهر مشهد دپو  و پخش از انبار آن را بر عهده دارد.  از این رو شما مشتریان محترم می توانید خرید اینترنتی و امن خود را از طریق  سایت گالری سنجاقک یا عصر کاغذ دیواری در مشهد انجام دهید.

آلبوم کاغذ دیواری شیک سزار پچیوتی:

خرید البوم کاغذ دیواری سزار پچیوتی

 مزیت بزرگ این نوع کاغذ دیواری ها آن است که از همان ابتدا خروجی کار قابل تصور و پیش بینی است در حالی که دکوراسیون سنگ طبیعی، دقیقا همانی که انتظار می رود نخواهد بود و با کمی اختلاف در اجرا، ارائه می شود.  

خرید البوم کاغذ دیواری سزار پچیوتی

البوم کاغذ دیواری مناسب پذیرایی:

علاوه بر این نوع طرح ها در رنگ بندی های مختلف و قابل ست کردن با طرح های سودی هم این آلبوم می باشد. خوشبختانه طرح ها در رنگ بندی های خاص و اغوا کننده ارائه شده که می توانید برترین الگو  و طرح کاغذ دیواری طرح دار مدرن و کاغذ دیواری ساده و باد را با توجه به علایق خود بدون محدودیت انتخاب کنید.

البوم کاغذ دیواری مناسب پذیرایی

آلبوم کاغذ دیواری لاکچری سزار پچیوتی: 

 در صورتی که بعد از مشاهده این آلبوم، کاغذ دیواری مورد نظرتان را انتخاب نکرده اید اصلا جای  هیچ نوع  نگرانی و تردید نیست. ما در فروشگاه  نصب کاغذ دیواری ترکیب رنگ و طرح را   در قالب آلبوم های مختلف  طرح های مدرن و نئوکلاسیک برای شما آماده کرده ایم. فقط کافی است نام آلبوم و کد طرح مورد نظر را برای ما در تلگرام و واتساپ 09154882035 و 09159103240 ارسال کنید و در اسرع وقت کاغذ دیواری دلخواهتان را دریافت کنید.

آلبوم کاغذ دیواری لاکچری سزار پچیوتی