قیمت و فروش رول کاغذ دیواری آلبوم سزار پچیوتی Cesare Paciotti در مشهد

قیمت و فروش رول کاغذ دیواری آلبوم سزار پچیوتی Cesare Paciotti در مشهد

مشخصات، قیمت و خرید رول کاغذ دیواری آلبوم سزار پچیوتی Cesare Paciotti طرح پتینه، طرح سنگ و نئوکلاسیکطرح های خارق العاده آلبوم کاغذ دیواری سزار پچیوتی Cesare Paciotti گونه ای متفاوت و سبکی کاملاً جدید از میان تمام آلبوم های کاغذ دیواری است که تا کنون دیده اید و انتظار آن را داشته اید. در صورتی که در نظر دارید، منزل، اتاق خواب ها، کریدورها  و به طور کلی محیط منزل یا تجارت و بیزینس خود را به طور شگفت انگیزی تزئین کنید، انتخاب نمونه های این کاغذ دیواری را در دستور کار قرار دهید یا لااقل تصاویر اجرا شده و نمونه کارهای آن را که در زیر این پست قرار داده شده است ملاحظه کنید.آلبوم کاغذ دیواری سزار پچیوتی جزو کاغذ دیواری های موجود در مشهد وارداتی آرتار دکور از برند مارکا است. این آلبوم جدیدترین آلبوم وارداتی به ایران هست که محصول شرکت چین بوده و تحت لیسانس ایتالیا میباشد.

آلبوم کاغذ دیواری Cesare Paciotti دارای سبک کلی اسپرت و نئو کلاسیک هست و طرح های بی نظیری برای انواع دکوراسیون ها در این آلبوم گردآوری شده است.

قیمت کاغذ دیواری سزار پچیوتی در مشهد 

طرح های آلبوم کاغذ دیواری سزار بچیوتی از نوع طرح سنگ،  کارهای پتینه، طرح های بته جقه و   انتزاعی طرح های محو در رنگ بندی های سفید، طوسی، مشکی، کرم و نیمه روشن در مدل های خاص و لوکس است که قطعا نمونه های آن را هرگز ندیده اید. این آلبوم در سال ۲۰۲۱ به بازار عرضه شده است که مطمئنا تا سالهای متمادی جز  آلبوم های کاغذ دیواری خیلی خاص و البته اقتصادی در حوزه کاغذ دیواری و دکوراسیون داخلی می باشد.

مرکز فروش کاغذ دیواری در مشهد

به خوبی می دانیم اجرای دیوار های سنگی هزینه های بسیار زیاد و زمان زیادی می طلبد تا مراحل اجرا و ساخت تمام شود. با این حال کاغذ دیواری های طرح سنگ آلبوم کاغذ دیواری سزار پچیوتی و موجود در انبار مشهد و تهران است که در مدت زمان کم با هزینه های مقرون به صرفه نسبت به متریال سنگ روی دیوار قابل اجرا می باشد.

مزیت کاغذ دیواری سزار پچیوتی:

 مزیت بزرگ این نوع کاغذ دیواری ها آن است که از همان ابتدا خروجی و کار نهایی آن به صورت قابل تصور و پیش بینی است در حالی که دکوراسیون سنگ طبیعی، دقیقا همانی که انتظار می رود نخواهد بود و با کمی اختلاف در اجرا، ارائه می شود.  خوشبختانه طرح ها در رنگ بندی های خاص و اغوا کننده ارائه شده که می توانید تا بی نهایت سلیقه به خرج دهید و بهترین الگو را با توجه به علایق خود بدون محدودیت انتخاب کنید. نکته دیگری که در آلبوم کاغذ دیواری سزار پچیوتی مشهود است وجود کد های بی نهایت زیبا و جذاب است که بدون اغراق می توان گفت که کدهای متعددی و انتخاب های صد در صدی از طرح های مورد تایید را در جلو مشتریان قرار می دهد.

خرید اینترنتی کاغذ دیواری در مشهد

 

جهت ملاحظه تمامی کد های آلبوم کاغذ دیواری می توانید عکس های قرار داده شده در پایین را کلیک کرده به طور مستقیم به صفحه فروشگاهی محصول مراجعه نموده و به صورت مستقیم آن را از طریق سایت مجموعه عصر کاغذ دیواری خریداری نمایید.

 

قیمت نصب و فروش در نمایندگی کاغذ دیواری در مشهد

هزینه نصب کاغذ دیواری در حال حاضر در شهر مشهد به ازای هر   رول کاغذ دیواری با عرض ۵۳ و طول ۱۰ متر ۵که  متر مربع از کاغذ دیواری را شامل می شود مورد محاسبه قرار می‌گیرد.  از این رو بر اساس کیفیت نصب و تجربه نصاب ونیز دقت در اجرای کار نهایی به ازای هر رول از ۲۵ هزار تومان تا ۳۵ هزار تومان توسط نصاب برای اجرای کاغذ دیواری دریافت میشود.  توصیه شدید مجموعه کاغذ دیواری این است که با توجه به خرید کاغذ دیواری های شما هزینه بسیار بالایی را به شما در این شرایط اعمال می کند تا حد امکان از مهارت نصاب خود اطمینان کافی را به دست آورده تا محصول کاغذ دیواری خریداری شده توسط شما بتوانند سال های سال بر روی دیوار ماندگار باشد.  از این رو توصیه می‌شود که بهترین محصول با بالاترین قیمت کاغذ دیواری های قیمت مناسب خریداری شده از مجموعه ما را به کسانی بسپارید که کیفیت اجرای کار بالایی در نظر داشته باشند و از این رو شما اعلام می داریم که این افراد به ازای هر  رول کاغذ دیواری مبلغ ۳۵ هزار تومان دریافت می‌کند.

 نکته بعدی نیز در این جا که نصابهای کاغذ دیواری هزینه چسب چوب استفاده شده بر روی دیوار را از شما مشتری محترم دریافت می کنند. خواهشمند است توجه نمایید افرادی که هزینه چسب چوب کاغذ دیواری را از شما نمی گیرند حتماً مقدار بسیار بسیار کمتری چسب چوب استفاده می‌کنند که این امر در نهایت ضرر به خود مشتری محترم اعمال می کند. لازم به ذکر است چسب چوب استاندارد برای نصب هر رول کاغذ دیواری حدوداً ۲۵۰ گرم چسب چوب می باشد.و نکته بعدی اینکه چسب کاغذ دیواری توسط خود نصاب ماهر و با بهترین برند که معمولاً با نام های پروتکس یا آیستر گلد می باشد به شما ارائه شده تا کاغذ دیواری با بهترین کیفیت بر روی دیوار نصب شود.

 

کاغذ دیواری مارکا کاغذ دیواری مارکا شرکت مارکا شرکت مارکا
cesare paciotti آلبوم آلبوم کاغذ دیواری مشهد عصر کاغذ دیواری شرکت کاغذ دیواری سنجاقک مشهد
سزار پاچیوتی cesare آلبوم سزار پچیوتی کاغذ دیواری پچیوتی
کاغذ دیواری سزار پچیوتی cesare paciotti دیواری سزار پچیوتی مشهد
زنانه سزار پاچیوتی ادکلن سزار پاچیوتی دیواری سزار پچیوتی عصر کاغذ دیواری
کاغذدیواری سزار در مشهد برند سزارکاغذ دیواری