کدام ترکیب رنگ برای کاغذ دیواری ساختمان و اتاق خواب شما بهتر است؟

انتخاب ترکیب رنگ برای منزل

کدام ترکیب رنگ برای کاغذ دیواری ساختمان شما بهتر است

 

آیا تا به حال فکر کرده اید که چگونه یک صحنه فیلم که به طور مصنوعی ساخته شده است باعث می شود ما دچار احساسات مشابهی مانند شخصیت های فیلم شویم؟ این ترکیب رنگی صحنه است که باعث می شود احساس کنیم کارگردان چه می خواهد. ترکیب رنگ نقش مهمی در انتقال ما به خلق و خوی متفاوت دارد. شما با استفاده از ترکیب رنگ می توانید محیط اتاق خواب و مکان‌های خصوصی منزل خودتان را بر اساس سلیقه و رضایت خاطر به خودتان از نمونه طرح های ارائه شده در داخل این مقاله انتخاب نمایید و در انتها رضایت کاملی از خروجی کار مورد نظرتان داشته باشید.

بهترین رنگ برای دیوار خانه

بنابراین، هنگام انتخاب ترکیب رنگ خانه رویایی خود به خصوص اتاق خواب، شخصی ترین فضای خانه، باید بسیار خاص باشید. ترکیب رنگ در دیوار اتاق خواب شما بازتاب مستقیم شخصیت خانوادگی و شخصی و انفرادی شماست. انتخاب و ایجاد ترکیب رنگ مناسب یکی از فرآیندهای دشوار برای مبتدیان است.

رنگ طوسی با چه رنگی هارمونی دارد؟

 

 رنگ‌های دیوار در تم های رنگی مختلفی هستند و هنگام تصمیم‌گیری در مورد سایه‌ها و تم های رنگی متعدد موجود برای یک رنگ، سردرگمی اجتناب‌ناپذیر است. بنابراین، ما برخی از بهترین ایده های ترکیبی دو رنگ را برای دیوار اتاق خواب و رنگ های دقیق رنگ به جهت ست کردن انواع مختلف رنگهای کاغذ دیواری در محیط های اتاق خواب هال و پذیرایی و راهرو به شما پیشنهاد می کنیم. 

 

بهترین رنگ دیوار برای خانه های کوچک

 

 شما می توانید با استفاده از راهنمایی های که ما در این مقاله به شما ارائه می دهیم طرح و مدلی را انتخاب کنید که پیش از اجرا اطمینان لازم از رنگ بندی دیوار مورد نظر را قبل از اجرا به دست آورید.

 

انتخاب رنگ نیلی و سفید برای محیط دیواره های منزل

آبی و سفید نیلی یک پالت و مجموعه رنگی آرامش بخش برای اتاق خواب شما است. گرمتر از آبی، رنگ نیلی است که رنگ آبی را با محیطی گرم (نشات گرفته شده از رنگ نیلی) برآورده می کند. دیوارهای نیلی غنی همراه با سفید تیز به نظر می رسند و محیطی دنج را ایجاد می کنند. این ترکیب را می‌توان دقیقاً با استفاده از رنگ‌های آبی و سفید نیز بازسازی کرد . نیلی با رنگ سفید یک انتخاب واضح ترکیب رنگی برای دیوار اتاق خواب شما است.

 

انتخاب رنگ قهوه ای و کرم برای محیط دکوراسیون منزل

 

قهوه ای که به زیبایی با کرم ترکیب شده است، ظاهری زیبا و شهری به فضای خواب شما می دهد. یک آرایش چوب تیره با این ترکیب، سطح زیبایی اتاق خواب شما را بشدت افزایش می دهد. پرده های روشن این ترکیب را به یک ایده ترکیب رنگ عالی تبدیل می کند. این ترکیب رنگ را می توان با استفاده از رنگ سبز ​​از دسته پرده های خنثی نیز انجام داد.

 

3.رنگ  بنفش کم رنگ و مایل به سفید برای استفاده در اتاق خواب

 

رنگ سفید محفوظ با رنگ بنفش کم رنگ به عنوان ترکیب رنگ اتاق خواب شما، آن را خاص تر و فردی تر می کند. این یکی از ترکیبات کمیاب رنگ اتاق خواب است و این ترکیب هاله ای آرام بخش می دهد که خواب را تقویت می کند. این کار را می توان با استفاده از رنگ سفید همراه با یک رنگ بنفش در پالت رنگی انجام داد .

 

4. آبی روشن و زرد درخشان

دو رنگ که نشان دهنده روشنایی و شادی هستند مانند زرد و آبی کلاسیک فقط احساس و حال خوب شما را  پس از قرارگیری در این محیط تشدید و دو چندان می کنند. آبی کلاسیک نیپون و زرد این ترکیب را دقیقاً نشان می دهد و اتاق خواب شما را بزرگتر می کند.

 

5. استفاده از کاغذ دیواری خاکستری و رنگ ابر و باد خاکستری در اتاق خوابخاکستری یک رنگ خنثی است، مزیت استفاده از خاکستری این است که به خوبی با سایه های خود ترکیب می شود. این رنگ خاکستری را به یک رنگ اجباری تبدیل می کند تا بهترین ترکیب دو رنگ را برای دیوار اتاق خواب شما ایجاد کند. اگرچه این حالت به صورت تک رنگ به نظر می رسد ام این نکته را باید در نظر داشت که رنگ خاکستری یکی از ساده ترین رنگ هایی است که جذابیت درجه یک اتاق خواب شما را افزایش می دهد.

 

6. استفاده از رنگ قهوه ای روشن و سبز تیره برای انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب

لازم نیست همه رنگ های رنگ اتاق خواب توجه را به خود جلب کنند. در واقع برخی از رنگ ها جلوه ای جاودانه به فضا می دهند. قهوه ای روشن و سبز کم رنگ یکی از این ترکیبات است که ممکن است چشم نواز نباشد اما حسی خاکی و طبیعی به اتاق خواب شما می بخشد. قهوه ای روشن و سبز خاموش را می توان با استفاده از کاتالوگ رنگ های خنثی و سبز نیپون ایجاد کرد. ترکیب رنگ ظریف یکی از بهترین رنگ ها برای دیوار اتاق خواب است.7. سبز لیمویی و صورتی عاقلانه برای استفاده در کاغذ دیواری اتاق منزل توناین دو رنگ هستند که به خوبی منطبق هستند. این ترکیب به اتاق خواب شما هاله ای می بخشد که انرژی بخش و جوان کننده است. این ترکیب رنگ اتاق خواب را می توان با استفاده از شنل سبز نیپون اجرا کرد . این ترکیب فرار از رختخواب را در صبح زود برای شما بسیار آسان می کند.8. انتخاب رنگ ارغوانی روشن و سفید در منزلجالب است که هلویی یکی از رنگ هایی است که به راحتی اتاق ها کمک می کند و می تواند اثر آرام بخشی داشته باشد. استفاده از رنگ های هلویی و سفید در دیوارهای اتاق خواب می تواند اتاق خواب شما را گرمتر کند. این رنگ ها آرامش خاصی را برای خواب سبک تر ایجاد خواهند کرد. 

 

9. بورگوندی و بژ در اتاق خواب

 

بورگوندی با بژ یک ترکیب دو رنگ عالی برای اتاق خواب است. این سایه ظریف می تواند گرم یا سرد به نظر برسد و پس زمینه ای آرام در هر سبک اتاق خواب ایجاد می کند. خنثی بودن رنگ بژ با رنگ شرابی باعث می شود اتاق خواب شما جذاب به نظر برسد. بورگوندی از کاتالوگ رنگ قرمز – صورتی این ترکیب را به واقعیت تبدیل خواهد کرد.

 

10. استفاده از سایه های بنفش در رنگ بندی اتاق خواب
رنگ بنفش و تطابق پذیری آن با رنگ یاسی روشن و نورپردازی آنقدر خوب کنار هم قرار می گیرند که این افسانه را که رنگ های متعدد فقط برای پررنگ ها هستند را می شکند. طبیعت لوکس و بازیگوش بنفش ایده رنگ اتاق خواب است اگر می خواهید ترکیب رنگ اتاق خواب منحصر به فرد و در عین حال ظریفی داشته باشید. رنگ بنفش و ترکیب نور سایه رنگ بنفش – آبی را می توانید ایجاد کند.

جهت ملاحظه آخرین محصولات فروشگاه اینترنتی عصر کاغذ دیواری به بخش فروشگاه ما مراجعه کرده و محصولات مرتبط را در دسته بندی های مختلف ملاحظه نمایید.
جهت ارتباط با مجموعه نیز میتوانید به بخش تماس با ما سایت مراجعه نموده و اطلاعات تماس را از آنجا استخراج نمایید.