۷ ایده و نکته کاربردی برای انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب

۷ ایده و نکته کاربردی برای کاغذ دیواری اتاق خواب

همه می دانیم که طرح های کاغذ دیواری بر روی ظاهر اتاق خواب به چه حد تاثیر گذار کوچکترین تغییری که ما در فضای اتاق ها با استفاده از کاغذ دیواری ایمان می کنیم انرژی و اثر بسیار زیاد را به آن اعمال می کند.  این انرژی می‌تواند نشات گرفته شده از رنگ و طرح کاغذ دیواری باشد که به فضای آن اعمال می کند. اگر در انتخاب کاغذ دیواری حداکثر ذوق و سلیقه را به هم قطعاً قطعاً می توانیم طراحی بسیار عالی و شیک را به آن اعمال کنید.  برای زوجینی که تازه ازدواج کرده‌اند تغییر دکوراسیون اتاق خواب عروس و داماد اهمیت بسزایی پیدا می کند. همچنین برای کسانی که فرزند دارند مرتب کردن اتاق کودک امری مهم می باشد.  شما می توانید با استفاده از کاغذ دیواری طرح های پتینه و همینطور کاغذ دیواری طرح های هندسی و رعایت کردن اصول انتخاب کاغذ دیواری ذوق و انرژی خانواده خود را  دو چندان کنیم.

 
 

 سوال اساسی اینجاست که برای انتخاب کاغذ دیواری باید چه کار کنیم. اگر شما تصمیم بر آن دارید که کاغذ دیواری و خود را از مجموعه ما با برند عصر کاغذدیواری و شعبه مشهد خرید کنید این پست را با ما همراه باشید.


 انتخاب بهترین طرح کاغذ دیواری برای اتاق -  میتوانید یک جزیره آرام خود را بسیار زیبا و شورانگیز کنیم


 اتاق خواب شما مثل یک جزیره آرام وسط منزلتان است.ز آنجا جایی است که صیغه واقعی شما در آنجا نشان داده شده چرا که شما  محیط آن را بر اساس  سلیقه نظر و حتی نحوه لباس پوشیدن شما پیرایش می نمایید.


شما با روش های مختلف می توانید حالت فرم و کیفیت فضا و محیط خود رو تغییر بدید. با چیدمان تعویض مبلمان تغییر بافت کفش سالن و تغییر سقف و دیواره ها اعمال نورپردازی و استفاده از رنگ یا کاغذ دیواری قطعاً می تونید محیط خودتون رو متفاوت جذاب و خواست کنید. 

این مسئله که شما کدامیک است آیتم های بالا رو انتخاب کنید بستگی به سلیقه و بودجه شما دارد اگر انتخاب شما کاغذ دیواری هست حتما نکات زیر رو برای انتخاب کاغذ دیواری تون در نظر بگیرید.

 1- حتماً از طرح های ساده کاغذ دیواری برای محیط استفاده کنید


 نکته یک مسئله اساسی برای اتاق خواب با متراژ پایین هست  که لزوماً تاکید می‌کنیم از طرح های ساده و نه شلوغ برای اتاق خوابتون که می خواهید با کاغذ دیواری اون رو پوشش بدید استفاده کنید.از همیشه دنبال کاغذدیواری‌های خیلی عجیب و غریب و یا شلوغ نباشی و به ظرافت و تناسب نسبت به اتاق خواب خود فکر کنید.  کاغذ دیواری اتاق خواب سادگی بلندمدت رو فدای طرح خیلی عجیب و غریب نکنید.


2- کاغذ دیواری ساده پتینه و طرح دار در کنار هم برای اتاق ها استفاده کنید


 اگر شما کاغذ دیواری ساده و طرح دار رو با هم دیگه دوست داری پس به شما راهنمایی رو میگیم که از آنها در کنار هم استفاده کنید. فقط چیزی که مهم هست در این کار است این هست که از تن رنگی یکنواخت برای   کارتون استفاده کنید.

در صورتی که هزینه براتون خیلی مهمه شما میتونید از کاغذ دیواری های استوک عصر کاغذ دیواری بازدید کنید و طرح های ساده مو با طرح های منتخب آلبوم های کاغذ دیواری ست نمایید.  همکاران ما در فروشگاه و فیلم های اینستاگرام و واتساپ راهنمایی های لازم را در این زمینه به شما ارائه می کند.


 ۳ -  اتاق خواب کوچک خودتون رو بزرگ دهید.

شما می توانید با استفاده از کاغذ دیواری ۱ تعریف جدیدی اتاق خواب خود اضافه کنید.  این مسئله بر روی احساس عمق دادن به فضای شما  تاثیر بسزایی دارد.  شما میتونید از رنگهای هماهنگ چه رنگ هایی هستند که از نظر طیف رنگی به هم هستند ایا رنگ های خنثی و طوسی استفاده کنید.

با این کار شما اتاق خواب کوچک خودتون رو به یک فضای بسیار بزرگ تر خواهید کرد.  برای اینکه اتاق خواب کوچک خودتون جای بزرگ باید که همان کنج دیوار ها هستند از این بروم که شما می توانید این کار را با استفاده از رنگهای خنثی و رنگهای پتینه و رنگ های مشابه در کاغذ دیواری و مبلمان تون اعمال کنید. از این رو با ناپدید شدن مرز میان رنگ ها ظاهری باز و بزرگ به محیط تون اعمال می کنید.

 
 

4- از تخیل کودکانه خودتان برای انتخاب کاغذ دیواری استفاده کنیم.

 کاغذ دیواری اتاق خواب کودک  دوست داشتنی است چون در مرتب کردن اتاق کودک دست شما رو باز میزاره.  شما میتونی برای زیبا به کاراکتر یک کارتون معروف فکر کنید.  کاغذ دیواری های زیادی هستند که با پس زمینه شخصیت های کارتونی در بازار ارائه شده و شما میتونید اونها رو خریداری کنید از این رو ببینید سلیقه کودک شما به کدوم سمت هست.


5- تو اتاق خواب خود نقطه کانونی بدهیم


 اگر مبلمان شما دارای رنگ خنثی هست ،  پیشنهاد ما به شما این است که از یک کاغذ دیواری با رنگ جذاب و جذب کننده مثل یک  رنگ سبز و کار های هندسی استفاده کنید.  استفاده از رنگ قرمز جگری خاکستری متمایل به قهوه ای فضای مردانه برای مدیریت خلق می کنیم.


6-  از طرح های کاغذ دیواری مدرن و هندسی نهراسید.


 کاغذ دیواری های مدرن امروزه بسیار بسیار وسیعی آلبوم های کاغذ دیواری را پوشش می دهد. برخی از این نوع کاغذ دیواری ها دارای طرح های گیاهان بوده و بعضی از آنها دارای طرح های هندسی و برخی دیگر دارای طرحهای کاغذ دیواری پتینه و طرح های کاغذ دیواری طرح سنگ می باشد.


7-  یک طرح از کاغذ دیواری را در مبلمان تو استفاده کنیم

 

برای اینکه محیط تون ست پذیر باشه توصیه می‌کنیم  رنگ و طرحی از مبلمان تو نرو روی کاغذ دیواری کارکرده و اصطلاحاً با این ست کنید. یک هماهنگی متوازن بین رنگها و خطوط کاغذ دیواری با مبلمان اتاق. این یک بازی مهیج است.سلیقه و زیبایی شناسی خودمان را در راستای انتخاب کاغذ دیواری ارتقا دهید

خیلی از ما در انتخاب کاغذ دیواری گوشه چشمی به طرح کاغذ دیواری داریم که در خانه فامیل و آشنا دیده‌ایم. شما حق دارید چون روی زیبایی شناسی خودتان اصلا  کار نکرده‌اید. شما تا حدودی می‌دانید از چه رنگی خوشتان می‌آید و چه طرحی را بیشتر می‌پسندید یا کدام طرح را دوست ندارید. حالا برای فضای خانه خودتان دست بکار شوید و نمونه‌هایی از اینترنت پیدا کنید که شما را شیفته می‌کند. قطعا وجه اشتراکی بین طرح‌های انتخابی شما وجود دارد. تلاش کنید این ذائقه و سلیقه خودتان را دکوراسیون نشان دهید.