نحوه تزئین و طراحی دکوراسیون دیوارهای آشپزخانه

نحوه تزئین دیوارهای آشپزخانه

 

اگر شما خانم خانه هستید و وقت زیادی را در آشپزخانه مشغول آشپزی هستید، می دانید که سبک فضای آشپزخانه به همان اندازه عملکرد آن مهم است و بهتر است بدانید که دیوارهای آشپزخانه خود را چگونه تزیین کنید.

 

گزینه های دکوراسیون دیوار آشپزخانه تقریباً بسیارمتنوع و متفاوت هستند، اما کارهای هنری آیتم بسیارعالی و  رایج برای تزیین دیوار آشپزخانه محسوب می شود وهمانند سایر اتاق های خانه ، آثار هنری نمایش داده شده روی دیوارهای آشپزخانه می تواند دید بصری و فوق العاده ای را در آن فضا ایجاد کند.

اگر تصمیم دارید آثار هنری برای تزیین آشپزخانه خود خرید کنید که با طراحی کلی آشپزخانه تان مطابقت داشته باشد گزینه های بسیار زیادی خواهید داشت. معمولا خیلی ها آثار هنری ای را انتخاب می کنند که با موضوع پخت و پز یا غذاخوری مطابقت داشته باشد. به عنوان مثال ، تصاویر کتابهای آشپزی با کیفیت عالی می تواند یک تزئین عالی برای دیوار آشپزخانه باشد و یا می توانید از ویژگی های DIY " خودت انجام بده " فضایی خاص در آشپزخانه خود ایجاد کنید.

 

عده زیادی علاوه براستفاده از آثار هنری قاب شده در طراحی آشپزخانه خود از دیوار آویزهای استفاده می کنند. ظروف بزرگ یا عتیقه ، ملیله با طرح های غذایی یا آشپزی یا حتی وسایل آشپزی که با رنگ های جسورانه رنگ آمیزی شده اند می توانند گزینه های بسیار عالی برای تزیین آشپزخانه باشند.

یکی دیگر از آیتم های عالی برای تزئین آشپزخانه قفسه بندی آن است. به خصوص در فضای آشپزخانه های  کوچکتر، قفسه هایی با تزئین کمتر با دیوار های اصلی یا وسایل می توانند جذاب و کارآمد باشند. می توانید با خرید یا رنگ آمیزی قفسه ها با رنگ های تیره ، از آنها برای افزودن رنگ های درخشان به فضا و جلوه بیشتر استفاده کنید.

 
 
 

یکی از آیتم هایی که امروزه در طراحی دیوارهای آشپزخانه برای تزیین مورد استفاده قرار می گیرد حروف بزرگ با قلم ها و رنگ های جالب است. اغلب از فلز نازک اما محکم ساخته می شوند تا اطمینان حاصل شود که به اندازه کافی سبک نیستند تا بتوانند آویزان شوند و تأثیر دید بصری قابل توجهی ایجاد می کنند.

 
 

یک آیتم هنری برای دیوارهای آشپزخانه خود در نظر بگیرید. گیاهان و جانوران گزینه های رایج برای آشپزخانه ها هستند ، میوه ها و سبزیجات از جمله محبوب ترین گزینه ها هستند. اینها می توانند در آرایه ای از سبکهای هنری متمایز قرار بگیرند. به این ترتیب می توان سبک های مدرن ، کلاسیک و حتی DIY " خودت انجام بده " را روی یک دیوار نشان داد و با ترکیب آنها یک طرح متنوع و جالب ایجاد کرد.