چگونه سبک طراحی داخلی را برای خانه خود انتخاب کنم؟

چگونه سبک طراحی داخلی را برای خانه خود انتخاب کنم؟

چگونه سبک طراحی دکوراسیون داخلی را برای خانه خود انتخاب کنم؟

وقتی صحبت از سبک دکوراسیون منزل شما می شود ، آیا احساس می کنید ایده های زیادی دارید اما نمی دانید روی چه چیزی تمرکز کنید؟ آیا احساس می کنید سبک شما همه جا پوشیده است؟ یا آیا احساس می کنید با هر روند تزئیناتی که مواجه می شوید شما را مجذوب خود می کند؟ باور کنید ، بعضی مواقع می توانم به همه این سوالات بله بگویم!

 اما من کشف کرده ام که یادگیری نحوه انتخاب سبک طراحی دکوراسیون داخلی، تزئینات منزل شما را بسیار آسان می کند.

پرورش سبک شما، خواه در فضای داخلی مورد علاقه شما باشد ، خواه حس مد ، یا سلیقه شما در هنر، روندی تدریجی است. اما قطعاً ارزش این را دارد که قبل از شروع تصمیم گیری برای خرید در مورد فضاهای خود ، وقت بگذارید و سبک دکوراسیون خود را پیدا کنید. .

 

یادگیری نحوه انتخاب سبک طراحی داخلی ویلا و منزل تون متناسب با شخصیت شما به شما امکان می دهد با اطمینان از اینکه چه چیزی زیبا به نظر می رسد و خانه شما را زیبا می کند خانه خود را تزئین کنید. دیگر هدر دادن وقت و پول در مورد چیزهایی که در نهایت احساس اشتباه می شود ، بس است و شما دیگه

نیازی نیست یک روند اشتباه رو طی کنید.

اما اول-

وقتی من در مورد انتخاب سبک برای خانه خود صحبت می کنم ، منظورم این نیست که شما باید خود را به یک ظاهر ، برچسب یا روند خاص محدود کنید. من در مورد کشف آنچه شما دوست دارید صحبت می کنم تا از همه گزینه های موجود در آنجا خسته نشوید.

من یکی از کسانی هستم که عاشق مسابقه دادن به شخصیت و یادگیری انواع شخصیت هستم. نه تنها درک بهتری از خودم بلکه به دیگران می دهد. این نوع بینش می تواند به تمام جنبه های زندگی ما تبدیل شود - از جمله سبک تزئیناتی که ما ترجیح می دهیم. 

من معتقدم خانه های ما باید بازتاب کسانی باشد که در عمیق ترین سطح ما قرار دارند. مانند هر چیز دیگری در زندگی، در نهایت ارتباط با سبک تزئینات شخصی شما به جای پیروی از جمعیت، به هماهنگی با خرد درونی و اعتماد به شهود شما بستگی دارد.

 

چگونه سبک طراحی مناسب خود را انتخاب کنیم

 

کشف سبک و ترجمه زیبایی شناسی شخصی به خانه می تواند سفر شگفت انگیزی برای کشف خود باشد. در زیر ، بهترین نکات سایت عصر کاغذ دیواری را به شما در ایجاد فضاهایی که زیبا به نظر می رسند ، احساس اصیل دارند و سبک منحصر به فرد شما را منعکس می کنند ، خواهید یافت.

1 . از گنجه (کمد) خود نشانه بگیرید:

اولین چیزی که من در یافتن سبک طراحی داخلی منزل مدرن خود توصیه می کنم این است که نشانه های طراحی داخلی منزل کوچک را از کمد خود بگیرید. به لباس مورد علاقه خود نگاهی بیندازید و متوجه شوید که بارها و بارها به چه رنگ ها ، پارچه ها و الگوهایی روی می آورید. از چه طرح هایی لذت می برید و به سمت آنها سوق داده شده اید و در نهایت با الگوگیری از آنها می توانید سبک خاص خودتون رو در طراحی منزل تون بدست آورید.

 
 

اگر با خانه من آشنا هستید ، پس تعجب آور نیست که من زیاد رنگ آبی و سفید می پوشم! سالهاست که لباس مورد علاقه من شلوار جین سفید و یک پیراهن آبی یا سفید در تابستان و شلوار جین آبی و یک ژاکت سفید یا خاکستری در زمستان است. و اگر به خانه من نگاه کنید ، این عناصر را در سبک تزئین من منعکس می کنید.

راحتی و راحتی برای من مهم است ، بنابراین من لباس هایی را که از پنبه یا پارچه ساخته می شوم تقریباً به تنهایی می پوشم و این اولویت در خانه من نشان داده می شود. صندلی های سفید براق من یکی از چیزهای مورد علاقه من در خانه ما است زیرا آنها نرم ، راحت و راحت هستند ، درست مثل لباس های من!

 

در اینجا نمایی دیگر از این فضا نشان داده شده است که نشان می دهد من چگونه دو صندلی را برای یک قسمت برش خورده روشن کردم و یک میز قهوه ای و کارهای هنری متفاوت اضافه کردم. از آنجا که ما بیشتر اوقات در این مکان می مانیم ، من می خواهم با صندلی های عمیق ، راحت ، بسیاری از سبدها و بافت های طبیعی ، آثار هنری ساحلی و رنگ های سفید و آبی احساس آرامش را در اینجا حفظ کنم .

 

2. یک نوع سبک جدید ایجاد کنید

نشانه های طراحی می توانند از شگفت انگیزترین مکان ها و چیزها به دست بیایند. اغلب اوقات ، یک چیز کوچک ، جزئیات یا پیچ و تاب وجود دارد که با شما طنین انداز می شود و احساس جالب می کند. بنابراین نکته بعدی که من توصیه می کنم این است که در خانه خود بگردید ، از کمد دکوراسیون خود عبور کرده و هر چیزی را که جلوه و احساس شما را دوست دارد جمع کنید.

آن چیزها را در یک منطقه از خانه خود جمع کنید و یک ویکت (سبک) ایجاد کنید ، که اساساً چیدمان اشیایی است که داستانی را درباره اینکه شما چه شخصیتی دارید بیان می کند.

مدتی به عقب ، فهمیدم گوشه کوچکی از اتاق ناهار خوری ما ، پایین ، هر وقت از آنجا می گذرم خوشحالم می کند. بنابراین هر وقت می دیدم از کاری که دیگران انجام می دهند حواسم پرت می شود ، به این فضا مراجعه می کردم. این حالت و حال و هوای کلی و رنگ بندی را که می خواهم در خانه خود بدست آورم یادآوری کرد.

من می دانم که خوشبخت ترم وقتی که به گونه ای تزیین می کنم که بیانگر سلیقه و سبک شخصی خودم باشد. می بینید که من یک نگاه سبک ، روشن و کاملاً ساحلی را جذب کرده ام!

 

3. الهام بگیرید

در مرحله بعد ، الهام بگیرید تا به شما کمک کند سبک طراحی داخلی منزل ایرانی خود را محدود کنید. 

از موزه های محلی ، گالری های هنری ، باغ های گیاه شناسی ، رستوران ها یا هتل های زیبا دیدن کنید. به طور کلی از هر مکان عمومی که بازدید می کنید الگو برداری کنید و نحوه چیدمان اشیاء و کنار هم قرار گرفتن آنها رو مورد بررسی قرار دهید.

 ایده هایی از فیلم ، موسیقی ، سفر یا طبیعت جمع کنید.

در فضاهای الهام بخش در اینستاگرام یا Pinterest پیمایش کنید و آنچه را که دوست دارید در یک صفحه یا پوشه ذخیره کنید. این نکته بسیار مهم است که آیتم هایی که مورد پسندتون هست رو ذخیره کرده و اونها رو هر از چند گاهی بازدید کنید.

 ببینید آیا می توانید روند ، طرح رنگی یا یک موضوع کلی را در آنچه مورد علاقه شما است ، تشخیص دهید. یکی از راه های مورد علاقه من برای کاهش سبک تزئینات من مراجعه به کاتالوگ ها یا سایت های دکوراسیون منزل است. گاهی اوقات فقط دانستن اینکه فروشگاه های مورد علاقه شما چیست می تواند به شما در تعریف سبک شما کمک کند.

شاید تعجبی نداشته باشد که من عاشق گشتن در جزیره کیش هستم - سبک ساحلی تازه آنها با جایی که می خواهم در خانه خودم باشم - و در زندگی من - نزدیک ساحل مطابقت دارد!

 

4. یادآوری بصری از آنچه دوست دارید ایجاد کنید

 
 

همانطور که الهام می گیرید ، من توصیه میکنم پوشه ای را به عنوان نوعی صفحه خلق و خوی مجازی یا صفحه طراحی داخلی منزل سنتی برای نگهداری در تلفن خود ایجاد کنید. فقط کافیست از فضاهای مورد علاقه خود اسکرین شات بگیرید. دیدن رنگها ، الگوها و مواردی که همه را در یک مکان دوست دارید ، می تواند وضوح شگفت انگیزی در مورد سبک دکوراسیون منزل شما ایجاد کند.

همراه داشتن پوشه یا صفحه خلق و خوی به من کمک می کند تا وقتی که بیرون هستم به سبک طراحی داخلی منزل ویلایی و یا مدرن خود وفادار بمانم. 

نگه داشتن پوشه یا صفحه خلق و خوی در تلفن یا رایانه نیز به شما کمک می کند اگر می خواهید به یک طرح خاص رنگ ، مبلمان ، فرش یا کارهای هنری مراجعه کنید به راحتی بتوانید در هنگام خرید آنلاین با آنها دسترسی داشته باشید.

5- به خود اجازه دهید ذهن خود را تغییر دهید

به یاد داشته باشید ، وقتی صحبت از بیان سبک خود در خانه شما می شود، هیچ درست و غلطی وجود ندارد. بنابراین آزمایش و سعی و خطا را ادامه دهید تا زمانی که به ظاهری مناسب برای خود برسید. پرورش زیبایی شخصی شما روندی با مراحل واضح یا نتایج خطی نیست - و این بخشی از آن است که آن را بسیار ارزشمند می کند.  

سبک شما احتمالاً با گذشت زمان تکامل خواهد یافت ، زیرا منابع جدیدی را در نظر میگیرید که الهام بخشی و ایده های شما را تغییر میدهید یا به این طریق ذائقه خود را تغییر میدهند ، بنابراین خود را مجبور نکنید که با ظاهری که دیگر مورد پسند شما نیست بمانید!

اگر متوجه شدید که سبک شما تغییر کرده است ، به خود اجازه دهید کار را از ابتدا شروع کنید. آنچه مهم است این است که انتخاب های سبک شما در نهایت نسبت به شما صادق باشند. شما باید به همان شکلی که به عنوان یک شخص رشد می کنید ، به عنوان یک طراح رشد کنید.

 
 

در زیر ، می توانید ببینید که چگونه سبک اتاق نشیمن ما در مقایسه با ظاهر سال گذشته ، در بالا تغییر کرده است. من قطعاً در حال حاضر عاشق یک ظاهر کمتر رسمی هستم.

6. همه چیز در طراحی داخلی ساختمان بستگی به اعتماد به نفس شما دارد

یادگیری نحوه انتخاب سبک طراحی داخلی منزل متناسب با شخصیت و ترجیحات به شما امکان می دهد اطلاعات بیشتری در مورد خود پیدا کنید، که اعتماد به نفس و خلاقیت بیشتری را در هر زمینه از زندگی شما باز می کند.

اما داشتن یک دیدگاه روشن و ثابت یک شبه اتفاق نمی افتد ، بنابراین به خودتان وقت بدهید. کشف سبک خود و سپس ترجمه آن زیبایی به خانه ، کمد لباس و زندگی شما یک روند تدریجی است که از جریان طبیعی زندگی ناشی می شود - که برای من چگونه کار می کند. من چیزهایی را انتخاب می کنم که به نظرم خوب می آیند ، خوب به نظر می رسند که آنها احساس خاصی به من می دهند. 

 

به طور خلاصه، فقط حال و هوای خود را پیدا کنید و آن را بیان کنید - نه تنها در خانه ، بلکه در همه کارهایی که انجام می دهید. و وقتی دیدگاهی پیدا کردید که با شما صحبت می کند ، اجازه ندهید کسی از این حرف با شما صحبت کند!