4 روش تزئین خاص دکوراسیون داخلی با رنگ خاکستری

4 روش تزئین منزل با رنگ خاکستری

روش تزئین منزل با خاکستری 4
فکر می کنید خاکستری برابر است با مستهلک؟ دوباره فکر کنید! در اینجا پنج دلیل برای استفاده از رنگ خاکستری به عنوان دیوار ویژه شما ذکر شده است.
 
در صورتی که توجه نکرده باشید ، رنگ خاکستری در حال حاضر بسیار عصبانی کننده است و دلیل آن را آسان می توان فهمید. شما می توانید یک اتاق خسته را در کمترین زمان به روز کرده و کاملاً با اکثر طرح های رنگی جفت و جور کرد. بنابراین اگر به دنبال یک به روزرسانی مدرن هستید، در اینجا پنج روش شیک برای انجام آن با رنگ خاکستری آورده شده است.
تصویر قهرمان

استفاده از رنگ خاکستری در طراحی دکوراسیون داخلی خانه ای لوکس 
 
لوازم جانبی آبی روشن و فیروزه ای در برابر خاکستری که به رنگ تخته سنگ است عالی به نظر می رسند و مقداری رنگ خوشایند را به یک دیوار مشخصه خاکستری تزریق می کنند. شما می توانید این رنگ را با لوازم جانبی زرد خردلی و رنگی خنثی روی دیوارهای مجاور جفت کنید  ، و شما هم یک طر ح فوق العاده مرسوم و مد مانند آن را بدست آورده اید. به همین آسانی!
نکته تخصصی
مبلمان روشن راهی آسان برای افزودن رنگ و سبک به یک طرح خاکستری است.
img3
 
 
نکات استفاده از رنگ خاکستری در دکوراسیون 
 
1اسکاندیناویایی ها یکی دو چیز را در مورد لحن آرام و بی صدا می دانند. بنابراین از کتاب فضای داخلی بسیار شیک آنها یک برگ بردارید و همه چیز را ساده و براق نگه دارید.
 رنگ خاکستری روشن تر می تواند در کنار آبی تیره شیک به نظر برسد. این رنگ ها را کانون خود قرار دهید و اجازه دهید دیوارها صحبت کنند.
نکته تخصصی
مینیمالیسم ( استفاده کمتر از اشیاء ) در اینجا واقعاً کلیدی است ، بنابراین در استفاده از لوازم جانبی زیاده روی نکنید. کمی فضای سبز و پرتابی با مهارت (خاکستری ، به طور طبیعی) ، تمام چیزی است که شما برای ایجاد احساس Scandi نیاز دارید. شاید شما هم بخواهید با همه این بی نظمی ها کنار بیایید ...
img4
مات
اگر نمی توانید در مورد یک رنگ خاکستری روشن تصمیم بگیرید ، فقط همه آنها را داشته باشید! استفاده از سایه های مختلف از همان رنگ می تواند یک دیوار خاص و با ظاهری آرام را ایجاد کند - زمینه مناسب برای یک تختخواب خوش پوش. لایه بندی رنگ های خنثی نیز اثر آرام بخشی ایجاد می کند ، بنابراین هر روز صبح با طراوت و ظرافت از خواب بیدار می شوید. 
نکته تخصصی
این ترفند در اتاق نشیمن نیز عالی به نظر می رسد و یک شومینه زیبا را به زیبایی قاب اضافه می کند. افزودن سایه پر جنب و جوش به ترکیب راهی آسان برای بیان یک جمله واقعی است. آن را با لوازم جانبی با لحنی مشابه برای جلوه ای زیبا در کنار هم قرار دهید.
 
 
 

خاکستری ها فقط در محیط های مدرن شهری خوب کار نمی کنند. با رنگ پاستلی کم رنگ مانند جفت  شوید و احساس می کنید در تمام طول سال در خانه تابستانی خود آرامش دارید. 
نکته تخصصی
چنین رنگهای ظریف روی دیوارها در کنار یک کف چوبی سبک بسیار زیبا به نظر می رسند. اگر تخته کف های زیبا به شما حس خوبی نمی دهد، به جای آن از فرش هایی به رنگ کرم روشن استفاده کنید تا ظاهر آن را رنگ های سبک و خنک حفظ کنید. کارهای چوبی خود را با رنگ سفید رنگ مطابقت دهید و خانه ساحلی خود را مرتب کنید