9 ایده جذاب برای پوشش دادن دیوارهای دکوراسیون داخلی منزل

9 ایده جذاب برای پوشش دادن دیوارهای دکوراسیون داخلی منزل

دکور دیوار می تواند فراتر از رنگ و کاغذ دیواری باشد. ما در اینجا 9 ایده برای پوشش دیوار ارائه می دهیم  که به شما نشان می دهد که چگونه دیوارهای داخلی خود را تزئین کنید.


***


آیا فکر می کنید دیوار رنگ آمیزی شده یا دیواری دارید که باعث خمیازه شما می شود؟ نترسید ، زیرا گزینه های زیادی برای برجسته کردن دیوارهای خود دارید. این هشت ایده پوشش دیوار را برای کسانی که جرات می کنند با طراحی داخلی واقعاً خلاق باشند را بررسی کنید. و نظرات خودتون رو در انتها برای ما ارسال  کنید.


استفاده از روکش سنگی انباشته شده روی دیوارهای داخلی

مواد پوشش دیوار

  1. . روکش یا روکش سنگ

لازم نیست که بافت های طبیعی فقط به بیرون تعلق داشته باشند. شما چندین گزینه برای آوردن بافت سنگی به خانه دارید. شما می توانید کاغذ دیواری هایی را خریداری کنید که به نظر می رسد بافت سنگ مورد علاقه شما باشد اما سطح آن صاف است ، یا می توانید کاشی های سنگی واقعی یا روکش دیوار سنگی را تهیه کنید. گزینه دیگر پانل دیواری ملامینه برای نصب سبک است که یک الگویی دقیق از طرح سنگ را به شما ارائه می دهد.


2. دیوارپوش طرح چوب


خرید LVT چوب سخت

با دیوار وینیل با ظاهر چوبی ، یک بافت روستایی و هنری به دیوار اصلی خود می دهید. کمی تلاش و البته جسارت نیاز است، اما اگر بخواهید کمی از فضای باز را به روشی منحصر به فرد ایجاد کنید ، نتیجه نهایی عالی است. اگر ترجیح می دهید مواد سنگین تری مانند چوب سخت بر روی دیوار نصب کنید ، برای جلوگیری از آسیب رساندن به دیوار خشک ، از گل میخ استفاده کنید.


3. مدالیون های سقفی


اتاق نشیمن التقاطی

هدف را دوباره بچسبانید و آنها را به چسب به دیوار خود بچسبانید. سپس روی همه چیز را به همان رنگ نقاشی کنید. هنگام رنگ آمیزی روی آنها از رنگ های روشن استفاده کنید تا بافت واضح باشد و ببینید که چگونه سایه ها در زمان های مختلف روز ظاهر دیوار جدید شما را تغییر می دهند!


4. صفحات کتاب

این نوعی تغییر در کاغذ دیواری است که کاملاً خمیده است. یک نسخه اضافی از کتاب مورد علاقه خود را از کتابفروشی مورد استفاده بخرید و از صفحات آن برای کاغذ دیواری های خود استفاده کنید. (اگر می خواهید همه صفحات نشان داده شوند ، دو نسخه از آن لازم است تا بتوانید از دو طرف صفحه استفاده کنید!) تنها چیزی که شما نیاز دارید چسب ، یک سطل ، آب و دستکش است تا یک دیوار خالی و خسته کننده را به یک دیوار کاملا ادبی و جذاب تبدیل کنید.


5. شابلون

Stenciled اشکال و نقوش می تواند تمام انواع بصری مورد علاقه را به یک دیوار خالی اضافه کنید. برای این کار ، می توانید خودتان بسازید یا آنها را در خرده فروش صنایع دستی محلی خود جستجو کنید. تم خود را انتخاب کنید ، برخی از اشکال را انتخاب کنید و در مورد رنگها تصمیم بگیرید. سپس ، اجازه دهید تخیل و احساس خودانگیختگی شما راهنمای شما باشد.


6. رنگ تخته سیاه


آشپزخانه الکتریک توسط طراحان داخلی و تزئینات فیلادلفیا Caitlin Wilson

اگر می بینید که بیش از حد از طرح های طراحی داخلی خود خسته شده اید و نمی توانید به دیوار اصلی خود متعهد شوید ، دیواری را نصب کنید که هر زمان بخواهید می توانید آن را تغییر دهید. دیوارهای خود را با رنگ تخته سیاه نقاشی کنید ، سپس هر زمان که بخواهید آنها را با نشانگرهای گچ و گچ از نو طراحی کنید. این یکی مخصوصاً جالب است اگر دوست دارید برای تعطیلات تزئین کنید.


7. روکش پارچه

شما می توانید یک دیوار کامل را با پارچه بپوشانید ، یا مربع هایی از تابلو پارچه بخرید و آنها را به صورت آویزان اجرا کنید. برای جلوه شطرنجی جایگزین کنید ، به صورت عمودی با رنگ راه راه بروید ، یا با طرح تصادفی باشید. پارچه برای دیوار یک انتخاب غیرمعمول است ، اما به همین دلیل است که باید آن را امتحان کنید.


8. عکس های بزرگ شده


اتاق خواب معاصر توسط عکاسان تورنتو Lisa Petrole Photography

عکس های بزرگ از چشم اندازها یا عکس های خانواده می تواند یک روش جالب برای تزئین یک دیوار لهجه باشد. حتماً تصویری با کیفیت و وضوح بالا تهیه کنید که از بزرگنمایی پشتیبانی کند. یا می توانید یک کلاژ عکس ایجاد کنید که برخی از علایق شما را جمع کند. این نه تنها یک روش قابل توجه برای ایجاد یک دیوار اصلی است ، بلکه راهی برای شخصی سازی یک فضا و ایجاد یک موضوع است. البته شما میتوانید از پوسترهای دیواری که امروزه بسیار مورد توجه مشتریان عزیز قرار گرفته است و انواع طرح ها رو 


9. کاشی دیواری

با کاشی های دیواری شیشه ای فلزی یا رنگی ، جالبترین پشت صحنه را ایجاد کنید یا حتی جسارت بیشتری داشته باشید و اجازه دهید کل دیوار آشپزخانه را اشغال کند. کاشی ضد آب که بازتابنده است ، واریانس بصری ، واریانس بافتی را نیز اضافه می کند. این نیز یک روش عالی برای استنشاق نور طبیعی در یک فضا است ، چه آشپزخانه ، حمام ، راهرو یا محل زندگی.پروژه های خانه برای آخر هفته

اکثر این ایده ها پروژه های سرگرم کننده آخر هفته DIY را ایجاد می کنند ، بنابراین مجبور نیستید زمان زیادی را صرف سر و صدا کردن اتاق های خود کنید. تغییر شکل فضای شما ممکن است شامل برخی از این گزینه های پوشش دیوار باشد. اگر به دنبال یک تغییر و تحول کامل هستید ، کف مطابقت یا تقطیر را برای مطابقت با دیوارهای جدید خود در نظر بگیرید. کفپوش چوبی بامبو و چوب سخت با تمام پیشنهادات فوق عالی به نظر می رسد.