آموزش دیوار گل برای گل آرایی رویایی مراسم ها

آموزش ساخت دیوار گل برای گل آرایی رویایی مراسم ها

در این بخش سعی داریم یک دیوار گل آرایی شده برای دیوار و گل آرایی شده برای حیاط درست کردیم که مطمئنا این بخش رو به زودی فراموش نخواهید کرد و یک الگو برداری کاملا جدید در حوزه دکوراسیون داخلی از نمونه های خارجی برای شما دوستان ایرانی و هم میهنان عزیزمان هست

415A7042-6CE2-4911-AF85-CA3232157570.GIF


توصیه می کنیم این مقاله رو از دست ندید و به مواردی که برای گل  آرایی روی دیوار در منزل نیاز هست دقت کنید

از این رو مراحل زیر را دنبال کنید تا بتوانید فضای خالی را به باغ زیبای خود روی دیوار تبدیل کنید.


VD-33.jpg

لوازم مورد نیاز

  • ابزار و متریال لازم برای گل آرایی روی دیوار منزل شما:


  • حدود 5-5 دسته گل یا گل مصنوعی (این بسته به اندازه بزرگ بودن دیوار گل شما متفاوت خواهد بود)

  • نوار گافر (شما می توانید به راحتی در فروشگاه های اینترنتی سفارش دهید) - اگر دیوارهای سفید دارید و بهتر است نوار کمتر دیده شود ، من نوار سفید را پیشنهاد می کنم.

  • قیچی (ترجیحاً قیچی گل / هرس ، اما قیچی معمولی نیز باید جواب کار شما رو بدهد)

  • چیزی که گل هایتان را روی آن بگذارید - یک ملحفه ، حوله یا مقوا قدیمی کاملاً خوب عمل می کند.

VD-43.jpg


VD-2.jpg


گام 1

برای شروع ، گلهای خود را روی حوله بگذارید و هر قطعه از گل را که نمی خواهید برش دهید. این ممکن است کمی بهم ریخته شود بنابراین پیشنهاد می کنم یک سطل آشغال یا کیف دستی برای بیرون ریختن قراضه ها و سازماندهی امور داشته باشید.

B30637C0-F4BC-4E53-A2D6-171E0537A884.GIF


VD-40.jpg


در حالی که من از تمام گلهای واقعی و نه گل مصنوعی برای این دیوار استفاده کردم و میدانیم که آنها عمر زیادی ندارند (حدود یک هفته یا همین حدود). برای داشتن نمای طولانی تر و دیواری گل آرایی شده برای مدت زمان طولانی تر، می توانید از گل مصنوعی استفاده کنید.

همچنین می توانید از گل های خشک مانند اسطوخودوس استفاده کنید. من پیشنهاد می کنم انواع گلهای مختلف تهیه کنید و هنگام آویختن آنها را پخش کنید.

گام 2

گلهای خود را به دیوار بزنید. اگر به خودتان اعتماد ندارید که "فاصله چشمی گلها از یکدیگر" چقدر باشد، بهتر است به جای نزدیکتر شدن به یکدیگر ، عرض بیشتری میان هر دسته گل داشته باشید. اگر گل بیش از حد باقی مانده باشد ، همیشه می توانید ردیف های بیشتری را پر کنید ، اگر می خواهید فاصله را آنقدر به هم نزدیک کنید که فقط در نیمه پر شدن دیوار ، گل شما تمام شود.

اگر چند نفر دارید ، من به شما توصیه می کنم که یک نفر یک تکه نوار کوچک را برش دهد و آنها را از لبه یک سطح دیوار آویزان کند.

C19472EA-4C90-4768-8F6C-C18255F08DA2.GIF

FW_5.jpg


FW_7.jpg


FW_11.jpg


FW_1.jpg


37D92401-F9DF-4197-B825-37A24ED0F02A.GIF


VD-41.jpg


VD-29.jpg


هنگام چسباندن گل به دیوار ، بهتر است از 2-3 قطعه نوار برای محکم نگه داشتن آن و جلوگیری از سقوط آن استفاده کنید. 

توجه: هرچه گل ضخیم تر و سنگین تر باشد ، از نوار بیشتری استفاده خواهید کرد.

گل را در قسمت بالای ساقه ، نزدیک به جوانه / گلبرگ ها بچسبانید. به این ترتیب احتمال افتادگی آن کمتر است. در صورت لزوم می توانید یک تکه نوار دیگر به قسمت پایین آن اضافه کنید ، یا می توانید همیشه گل ها را وارونه بزنید.

مرحله 3

بعد از چسباندن گلها به دیوار ، دوست دارم از وسط آن بگذرم و "گلهای پرکننده" اضافی اضافه کنم تا فضای خاص بین آنها پرتر شود. البته این می تواند یک ایده جذاب برای دیوار پوش شما باشد و شما با این ایده به یک کاغذ دیواری طرح گل البته از نوع طبیعی و زنده دیوار خودتون رو تبدیل کرده اید.

بهترین نوع گلهای پرکننده از نوع سبک و سنگین نیستند بلکه چیزی شبیه به اسطوخودوس ، خار ، یا استیل هستند.


در ادامه تصاویری از قبل و بعد از گل آرایی منزل و اتاق و همچنین گل آرایی حیاط برای مشاهده اینکه چقدر تفاوت عظیمی در این سبک جدید دکوراسیون داخلی ایجاد میشه رو در معرض دید براتون گذاشتیم تا بتونید تمایز و زیبایی منحصر به فرد این سبک جدید و به روز و اروپایی رو مشاهده کنید.