چگونه بهترین کاغذ دیواری رو برای منزل خودم انتخاب کنم

در این مقاله سعی داریم شما رو در انتخاب بهترین کاغذ دیواری راهنمایی کنیم


اگر در دنیای کاغذ دیواری تازه وارد هستید ، احتمالاً از خود می پرسید: بهترین روش برای انتخاب های به ظاهر بی پایان برای   دکور منزل شما چیست؟

ابتدا سبک اتاق را که تزئین می کنید در نظر بگیرید :

·        اگر عاشقانه است ، کاغذ دیواری طرح داماسک و گلهای ظریف با خطوط ظریف در رنگ های کم رنگ و پاستلی را امتحان کنید .

·        اگر غیررسمی باشد ، ایتم های مصنوعی مانند گچ گزینه های ساده و معمولی است جفت شدن کاغذ دیواری ( منظور استفاده از طرح ساده کاغذ دیواری در کنار طرح دار کاغذ دیواری است ) با طرح های گل و ارگانیک و روان ، در خانه احساس آرامش را ایجاد می کند .

·        اگر معاصر / مد به روز میخواهید ، طرح های هندسی کاغذ دیواری که جسورانه است با لهجه های براق و فلزی را در نظر بگیرید طرح های گلدار در مقیاس بزرگ و پررنگ نیز امسال جزء مواردی است که با سبک مد بالا به شما ارائه می شود.

·        اگر سنتی است ،   damasks  ( داماسک ) و راه راه های پیچیده ای را که کاملاً با وسایل و دکوراسیون سنتی هماهنگ است ، بررسی کنید .

نحوه استفاده از کاغذ دیواری در اتاق

در ادامه ، نحوه استفاده از کاغذ دیواری در اتاق را بررسی می کنیم همه سبک ها به یک شکل بر روی دیواره منزل شما خوشون رو نشون نمیدن در اینجا گزینه های مختلف وجود دارد :

·        هر چهار دیوار را بپوشانید یک طرح نواری کلاسیک و ساده که به صورت افقی بر روی هر چهار دیوار آویزان شده است ، جلوه ای مدرن و تازه به اتاق منزل شما می بخشد. حال میتونه اتاق خواب کودک شما باشه که با کاغذ دیواری پوشانده شده است یا اتاق خواب نوجوان یا اتاق خواب بزرگسال.

·        یک دیوار را مشخص کنید یک الگوی چشمگیر و جسورانه را برای برجسته کردن منطقه ای از اتاق مانند پشت مبل یا تخت انتخاب کنید طرح هایی با رنگ متالیک ، میکا یا براق جلوه ای زیبا و شکوهمند به شما می دهد . می توانید بقیه دیوارها رو با طرح های کاغذ دیواری پتینه و کاغذ دیواری ساده بپوشونید تا جلوه طرح دار تک دیوارتون بیشتر مد نظر قرار بگیره.

·        کاغذ دیواری با قابل ست با صندلی اگر در اتاق منزل تون صندلی داریدمی توانید یک دیوار را تقسیم بندی کرده ، به راحتی می توان علاقه منحصر به فرد آن را به وجود آورد برای ظاهری کلاسیک ، کاغذ دیواری تخته و از نقاشی برای زیر صندلیخود استفاده کنید بالای صندلی  هم می تونید از یک گل یا دماسک در مقیاس بزرگ آویزان کنید تا ظاهری به روز داشته باشد روش جالب دیگر برای کار با ریل صندلی، برجسته کردن دیواری است که دارای الگوی زیر آن است، مانند کاغذ دیواری داماسک که دارای طرحی دلنوار است افزودن کاغذ دیواری به این شکل، عنصر منحصر به فردی از غافلگیری را ایجاد می کند که اغلب در اتاق ها دیده نمی شود .

 

·        کاغد دیواری رو به سقف منزل تون اضافه کنید

 

·        با مربع های رنگ آمیزی گراهام و براون جلوه ای زیبا برای سقف ها ببینید با سایه کلاسیک متالیک رنگ ایجاد کنید ، به راحتی می توانید جلوه ای از یک سقف معمولی را به سبک ویکتوریایی تبدیل کنید .

پس از تعیین رنگ و سبک الگوی مورد نظر خود ، بهتر است به دنبال نوع کاغذ دیواری باشید

·        از الگوهای کوچک خودداری کنید

اگر برای اولین بار است که کاغذ دیواری می کنید ، از الگوهای بسیار کوچک با طرح های کبریتی افست خودداری کنید علت این کار این است که ، تطبیق این طرحها با کاهای تکراری دشوار است .

·        تخت در برابر الگوهای بافت

انتخاب یک طرح ساده یا بافت دار کاملاً به سلیقه شخصی مربوط می شو د.   به طور کلی، الگوهای بافت دار کاغذ دیواری ظاهری معمولی تری به اتاق می بخشند، در حالی که طرح های ساده و پتینه کاغذ دیواری می توانند دیوار را صاف تر کنند .

کاغذ دیواری های بافت دار می توانند بعد را به دیوار بدهند و همچنین در زمینه پوشش نیز بسیار عالی عمل می کنند برخی از کاغذ دیواری های بافت دار بسته به نوع رنگ آمیزی ها، ظاهری تک رنگ ایجاد می کنند.   الگوهای واقعی کاغذ دیواری های بافتی معمولاً جزئیات کمتری نسبت به الگوی ساده کاغذ دیواری دارند .

با کاغذ دیواری های ساده ، شما می توانید جزئیات دقیق در طراحی ، و تزئینات مانند جلوه های فلزی ، براق را داشته باشید اگر در دیوارهای خود نقصی ندارید ، اما ظاهر کاغذ دیواری ساده را ترجیح می دهید ، استفاده از آستر دیواری به عنوان لایه پایه می تواند پوشش اضافی مورد نیاز شما را فراهم کند .

·        تعیین میزان خرید کاغذ دیواری

این راهنما را دنبال کنید :

1.    تمام دیواره ها را اندازه بگیرید و عرض را در ارتفاع هر دیواره در متر ضرب کنید .

2.    همه اندازه گیری ها را اضافه کنید تا کل متر مربع را بدست آورید .

3.    کسر پنجره ها ، درها و سایر دهانه های بزرگ .

4.    برچسب رول را از نظر میزان پوشش متر مربع از رول بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که پوشش رول بیش از کل متر مربع دیوار است . بیشتر کاغذ دیواری ها بر اساس ای می باشند که هر رول متر مربع از دیوار را پوشش می دهند.

5.    قاعده کلی این است که یک رول اضافی از آنچه شما نیاز دارید سفارش دهید بهتر است آن را همزمان با خرید اصلی تهیه کنید تا اطمینان حاصل کنید که رول ها از یک محصول مشابه هستند یا اصطلاحا بچ نامبر یکسانی داشته باشند. بنابراین هیچ گونه تغییر رنگی میان یک کد کاغذ دیواری وجود ندارد یک مصرف کننده می تواند با مشاهده شماره بچ نامبر ، این موضوع را بررسی کند . اگر شماره های دسته ای یکسان باشد ، در رنگ هیچ گونه تغییری وجود نخواهد داشت رول یدکی برای پاسخگویی به اشتباهات محتمل در اندازه گیری می باشد.   در صورت استفاده نکردن ، همیشه می توانید آن رول را برگشت دهید.

 

·        کاغذ دیواری ارزان را از کجا بخریم

فروشگاه های کاغذ دیواری در شهرو یا محله شما دارای آلبوم های کاغذ دیواری با الگو و نمونه های مختلف می باشند که می توانید بصورت حضوری از طریق نمونه های واقعی خرید کنید (و حتی بسیاری از آنها به شما امکان می دهند یک نمونه بردارید تا به خانه ببرید) در اینجا چند منبع عالی برای کاغذ ارزان قیمت و با کاغذ دیواری با کیفیت آنلاین آورده شده است :

 

گالری سنجاقک نماینده رسمی شهر کاغذ دیواری در مشهد

آدرس: مشهد، فلسطین 18
پلاک 12 گالری سنجاقک

آدرس کانال اینستاگرام:
www.instagram.com/shahrekaghazdivari_mashhad

آدرس کانال تلگرام: https://t.me/sanjaghakgalery

سایت ما هم در زمینه فروش آنلاین و اینترنتی asrekaghazdivari.com به شما در زمینه انتخاب بهترین مدل ها کمک می کنه. شما می تونید بهترین کاغذ دیواری ها ی ارزان قیمت و بهترین کاغذ دیواری های استوک و بهترین کاغذ دیواری های منتخب آلبومی رو از این سایت خرید کنید.