6 راز ساده برای یافتن سبک دکوراسیون منزل شخصی شما

6 راز ساده برای یافتن سبک دکوراسیون منزل شخصی شما


مطمئن نیستید که چگونه می توان خانه ای ایجاد کرد که شخصیت شما را واقعاً منعکس کند؟ با این ترفندهای آسان شروع کنید.
خانه های ما بوم کاملی را برای نمایش شخصیت های منحصر به فرد ما به ما ارائه می دهند. آنها نه تنها باید احساس راحتی کنند بلکه سبک زندگی ما را نیز منعکس می کنند. اغلب اوقات ، گفتن این کار آسان تر از انجام است. اگر امسال آماده تغییر سبک دکوراسیون منزل شخصی خود هستید ، شش راه آسان برای گرایش یافتن به این دکوراسیون را بخوانید
فراتر از دنبال کردن وبلاگ های جذاب طراحی در اینستاگرام.
مطلب مرتبط: 30 ایده تزیین اتاق نشیمن آسان و غیرمنتظره
1- عکس های سایت pintrest را بررسی کنید.
صرف زمان برای استفاده از تعداد زیادی عکس در Pinterest می تواند بسیار الهام بخش باشد ، اما ذخیره کردن تصاویر تحسین شده از این سایت در یک مکان قطعا بی ارزش است. تابلویی اختصاص داده شده به سبک ایجاد کنید و از آن به عنوان محل تجمع تصاویری که با شما صحبت می کنند استفاده کنید. هر چند وقت یکبار ، آنچه را که ذخیره کرده اید مرور کنید تا از آنچه به سمت خود جذب می شوید استفاده کنید.
2- یک قطعه طراحی "پایه گذار طراحی تون" را خریداری کنید .
یک شی object ، مانند یک کاسه سفالی ، چراغ ، قاب - حتی یک مبلمان کوچک که فقط دوست دارید پیدا کنید. از آن به عنوان لنگر طراحی خود استفاده کنید و بقیه اتاق را از آن قسمت جدا کنید. به این ترتیب ، هنگام کاوش در ایده های دیگر برای خانه خود ، چیزی را که واقعاً لذت می برید به آن مراجعه کنید.
3- یک صفحه برد مود واقعی از خودتان ایجاد کنید .
در حالی که شبیه Pinterest است ، یک تابلوی خلق و خوی واقعی می تواند نگاهی واقع بینانه به سبک های مورد علاقه شما ایجاد کند. ممکن است ساده به نظر برسد. شاید این همان گسترش یک خانه از مجله ای باشد که با استفاده از آن الگو گرفته اید مثل ال یک کارت پستال یا یک قراضه روبان قراضه. در حالی که به جمع آوری موارد و افزودن ایتم هایی که به خلق و خوی خودتان نزدیک است ادامه می دهید ، مطمئنا شاهد تکامل سبک شخصی خود خواهید بود.
4- با طراحی یک عکس و تصویر کوچک شروع کنید .
در خانه خود یک فضای کوچک مانند میز انتهایی ، کمد اتاق خواب یا یک قفسه کوچک پیدا کنید. چند اشیا مانند گلدان ، کاسه تزیینی ، عکس قاب شده یا کارهای هنری را جمع کنید - هر چیزی که فانتزی ذهن شما را قلقلک دهد. آنها را مرتب کرده و یک هفته یا بیشتر بر روی آنها فکر کنید و الگو بگیرید تا ببینید آیا اقلام از جذابیت طولانی مدت برخوردار هستند یا خیر. طراحی یک منطقه کوچک بسیار ترسناک تر از کل اتاق است و اگر در نهایت آنچه ایجاد شده را دوست داشته باشید ، می توانید این سبک را در کل خانه خود پخش کنید.

5- در کلاس گل آرایی شرکت کنید (یا در این زمینه چند فیلم YouTube را تماشا کنید) .
گلها منبع الهام بخش بسیاری از آنچه در مد ، مدرنیته، زیبایی و دکوراسیون منزل و چیدمان میگذرد هستند. فرصت بازی در کنار شکوفه ها در رنگ ها ، اشکال و بافت های مختلف می تواند به شما کمک کند تا از آنچه بیشتر برای روح شما صحبت می کند استفاده کنید. به عنوان مثال ، اگر شما به یک آرایش مینیمال و متقارن علاقه مند شده اید ، خطوط تمیز دکوراسیون مدرن ممکن است بهترین گزینه برای شما باشد.
6از یک نمایشگاه طراحی بازدید کنید.
بسیاری از طراحان داخلی در نمایشگاه ها شرکت می کنند. طراحان این فرصت را پیدا می کنند تا اتاقی را تزیین کنند که به بهترین وجه منعکس کننده سبک ها و تقاضاهایی باشد که در حال حاضر از آن استقبال شده است. چه در زندگی واقعی و چه به صورت مجازی ، بازدید از یکی از آنها به شما کمک می کند تا آنچه را که دوست دارید در خانه خود اجرا کنید.