بهترین انتخاب برای رنگ دیوار و رنگ برای کاغ دیواری در سال 1400

از بین رنگ های مختلف کدوم رنگ در سال 1400 میتونه یک انتخاب جسورانه و البته جواب داده شده باشه؟

هر ساله با تغییرات و تحولاتی در دنیای طراحی روبرو می شود که از اندکی تا شدید متفاوت است. در چند سال گذشته شاهد تغییر تدریجی انتخاب رنگ از حالت رنگ های خنثی برای کاغذ دیواری به سمت رنگ های تند و ریسکی بوده ایم. به نظر می رسد این اتفاق یک شبه رخ داده باشد ، اما وقتی پیشرفت را پیگیری می کنیم ، واضح است که از سال 13944 تاکنون ، تغییر بزرگی در سطح نحوه انتخاب رنگ آنهم برای کاغذ دیواری اتفاق افتاده است. در حالی که دو سال پیش رنگ های سبز روشن ، خاکستری های روشن و سفید بسیار خشمگین بودند ، در سال های 1396 به بعد واقعیت جدیدی را برای رنگ داخلی ارائه شده است. .

 

در زیر پنج مورد برتر برای انتخاب رنگ کاغذ دیواری آورده شده است که احتمالاً در سال 1400 درخواست بیشتری برای این رنگ ها ایجاد شده است:

 

رنگ سیاه برای کاغذ دیواری به انتخاب ها برگشته است

سیاه برگشته است. اما آیا آن را ترک کرده است؟ رنگ مشکی همیشه یک انتخاب محبوب برای طراحی بوده است، اما معمولاً به عنوان یک قطعه برجسته، نه یک پس زمینه. اکنون از رنگ سیاه برای دیوارها و کاغذ دیواری ها استفاده می شود. در حقیقت ، شما می توانید از انواع مختلفی از رنگ سیاه استفاده کنید که از نظر سبک و عمق متفاوت است مثلا رنگ تخته سیاه  

در حالی که رنگ سیاه می تواند به تنهایی یک فضای باشکوه ایجاد کند ، اما آنچه که در اطراف آن قرار می دهید میتواند قدرت زیبایی آن را افزایش هد. رنگ سیاه معمولاً در یک طرحی که دارای عنصر تک رنگ است مورد استفاده قرار می گیرد. این رنگ میتواند رنگ سفید باشد که سبب ایجاد یک دوگانگی در فضا شده و برای جبران آن به عنوان یک رنگ اصلی استفاده می شود. از گذاشتن سیاه روی دیوارهای خود نترسید  !

 

دانه های قرمزهای

در اتاق نشیمن خود رنگ  قرمز تمشک یا سایه روشن توت فرنگی را می توانید قرار دهید. استفاده از این رنگ که به ظاهر تند است و شاید ریسکی باشد امروزه در بسیاری از دکوراسیون ها مورد استفاده قرار می گیرد. لازم به ذکر است این رنگ سبب برجسته کردن هر چه بیشتر محیط و عنصر قرارداده شده در ان با این رنگ می شود.

 

آبی سبز تیره

زمان سایه های "کف سبز دریا" یا "آبی آسمانی" به پایان رسیده است. اکنون از این مورد در طراحی های منازل استفاده شده و با رنگ سبز بسیار تیره برای کاغذ دیواری و رنگ دیوار قابل استفاده است. سبز پر رنگ یک آیتم جسورانه دیگه ای از رنگ ها هستند و یک گزینه ایده آل برای پروژه بازسازی کاغذ دیواری بعدی شما است .

 

رزگلد

دو مورد آخر در لیست ما نزدیک ترین طبقه بندی در مورد رنگ های خنثی می باشند. اول ، گل رز گلد، ترکیبی ظریف از رنگ طلایی و صورتی به سمت به سایه های زیبا و پر زرق و برق می شود که برای استفاده در هر کجای خانه واجد شرایط است! این مورد به صورت خاص بدون ریسکی بوده و شما با خیال راحت میتونید اون رو برای کاغذ دیواری و عناصر دکوری منزل تون استفاده کنید ، بنابراین برای مناطق استراحت نظیر اتاق خواب شما گزینه ای ایده آل است .

 

خاکستری مه آلود و خاکستری تیره برای دیواره ها

خاکستری روشن به گوشه ای رانده شده استو امروزه با گزینه تاریک جایگزین شده است. یک خاکستری متراکم و مه آلود دیوارهای شما را معیار قرار داده و اصطلاحا لنگر کرده و کنتراست زیبایی را با تزئینات سفید و روشن ارائه می دهد .

 

حال باید به این پرسش ها پاسخ داده شده باشد که ....

 

آیا استفاده از رنگ سیاه برای کاغذ دیواری و رنگ دیوار مناسب است؟
 چه رنگ بندی برای دیوار منزل و چه رنگ بندی برای دیواری خانه و دیوار پذیرایی مناسب و جدید است؟
آیا استفاده از رنگ دیوار خاکستری روشن بیشتر مورد توجه هست یا رنگ دیوار خاکستری تیره؟
رنگ دیوار خاکستری پذیرایی و رنگ دیوار پذیرایی خاکستری یک عنصر ریسکی برای محیط و دکوراسیون نیست؟
هنگام استفاده از رنگ خاکستری وست کردن بقیه عناصر چه نکاتی رو باید در نظر گرفت؟
رنگ دیوار رز گلد میتونه یک انتخاب مناسب باشه؟
رنگ های قرمز و آبی تیره برای منزل مناسب هستند؟